Svíčka dohořela, co teď?

Svíčka dohořela, co teď?

Český národ je plný kutilů, který jen tak něco nevyhodíme. Co kdyby se to mohlo hodit? V případě obalu svíčky Price´s by to byla dokonce škoda. Svíčky ve skle s víčkem vám mohou udělat dvojí radost. Až vaše oblíbená vůně dohoří, vdechnete nádobě doslova nový život. Také ze ekologického hlediska vám to jistě udělá radost, že nevyhodíte svíčku po jednom použití ale bude pro vás mít užitek mnohem delší. 

Nejprve nádobu řádně vymyjte. K odstranění vosku si pomozte vroucí nebo velmi teplou vodou. Až bude sklenice umytá a vysušená, můžete ji využívat dál. Připravili jsme několik tipů, abychom vaší fantazii pomohli. Zvláště v kuchyni se užijí sklenice po maxi svíčkách. Díky silikonovému těsnění na víčkách udrží vaše potraviny čerstvé o něco déle a nic se tam jen tak nedostane. Navíc se vám díky zúženému hrdlu budou pochutiny pohodlně vysypávat.Nasypte do dózy vaše oblíbené cereálie, těstoviny, oříšky nebo třeba pamlsky pro vašeho mazlíčka. Pokud máte dózy někde na poličce, hezky na očích, skvěle v nich vynikne i mouka, strouhanka nebo cukr. Menší skleničky třeba po MINI svíčkách se skvěle hodí na koření, oříšky či jiné drobnosti. 

Ideální řešení je využít dózu na další svíčky, třeba pro skladování menších svíček, či pro zapálení těch nových. V této elegantní dóze vypadá dobře prostě všechno. Pokud do dózy dáte žárovičky, bude je sklo odrážet a vytvoří tak moc pěknou dekoraci. V průhledné dóze máte vše na očích. Právě proto si určitě najde své místo i ve vaší pracovně. Schová knoflíky všech velikostí i stuhy různých barev.Máte v koupelně věčně poházené gumičky, šminky, vatu a jiné drobnosti? Šup s nimi do této fajnové dózy. Pánové a zručné dámy jistě ocení i organizaci všech šroubečků a matiček. Dóza bude časem sice trochu otlučená, ale nic se vám už neztratí.

Nápadům se meze nekladou, a pokud už jste vymysleli jinou formu recyklace obalů svíček Price´s, neváhejte se nám ozvat - na podpora@up-anddown.com!

Nejprve si však užijte nádherné vůně svíček značky Price´s. Luxusní svíčky v provedení MAXI a MIDI nabízí velký výběr vůní, které si zamilujete. Pro každého něco: sladká hruška, nádech hebké bavlny, purpurová růže, vanilkový cupcake, sicilské citrusy, levandule a lemongrass, otevřené okno, královský dub, černá třešeň, zimní jasmín a mandle s cukrem.

Výška MAXI svíčky je 17,5 cm a průměr 9,5 cm. MIDI svíčky mají stejný průměr, ale vysoké jsou 14 cm. 

Podobné články