Ochrana osobních údajů

Provozovatel internetového obchodu www.i-living.cz, společnost UP AND DOWN s.r.o., uchovává a zpracovává osobní údaje v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb., ve znění pozdějších předpisů a ostatními právními předpisy platnými na území ČR, a je registrován Úřadem pro ochranu osobních údajů V Praze pod reg. číslem 00055877 / 001.

 Chráníme Vaše data Veškeré údaje našich zákazníků jsou zabezpečeny proti jakémukoli zneužití a získání třetí stranou.Vaše osobní údaje, které uvedete při nákupu, jsou naprosto důvěrné a v žádném případě nebudou poskytnuty třetím stranám. Osobní údaje budou použity jen pro nezbytně nutné úkony spojené s vyřízením objednávky.Na písemnou žádost zákazníka budou osobní údaje z databáze vymazány a UP AND DOWN s.r.o. je nadále nebude zpracovávat.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.